Benim oyun oyna Başlarken ÇalışmakPolly Pocket ve Rüfekaı’nın yepyeni tarzları ve renkleri çok ahenkli, Üstelik birbirinden adamakıllı rengarenk aksesuarları da var

En yeni Ben 10 taksimmlerini Cartoon Network'te izle ve Omnitrix'in bir dahaki sefere Ben'i ne uzaylıevet dönüştüreceğini gör! Ben Tennyson, rastgele bir 10 yaşındaki çocuktan farksız yalnız ormanda bulmuş olduğu saatin amiyane bir dizi saati olmadığı ortaya çıkıyor! Bu saat Omnitrix, yani Ben kötü uzaylılarla savaşıp dünyayı kurtarması gerektiğinde onu 10 farklı uzaylı türüne devirtürebilen emniyetsiz bir amortisör! Ben 10, en azılı yağıı Kevin 11'a karşı birsonsuz savaş veriyor ve onun şeytani planlarını ast edip dünyayı tehlikeden ırak tutması bâtınin Omnitrix'in bütün tabütüvanlerine ihtiyacı var.

Seçtiğiniz tür doğrultusunda sıfırdan bir ülke kurup yönetebilir, bir ajanın heyecanlı yaşantıına dalabilir, büyülü takatlerinizle dünyayı kurtarabilir, düşmüş olduğunüz ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi verebilirsiniz. Star bir futbolcuyu keşfetme, bulmaca ve bilmeceleri çözüp hazineye ulaşma ya da antika çağlarda geçen bir savaşın flaş kumandanı olma coşkuını sonuna dek deneyimleyebilirsiniz.

Ihtimal de sizler bâtınin çok şaşırtı olacak bir oyun, listemde bu sırada. Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununu ben berenarı seviyorum çünkü bu seriye ait ilk önemli vahim oturup, saatlerimi harcadığım oyun buydu. Elan önceden bu seriyi dayanıklı ciddiye alıp, uzun uzun oynamıyordum lakin bu oyun ile gelen sefine mekanikleri filan benim ilgimi çekmişti ve sonucunda bu oyuna 100’den fazla saatimi vermiştim.

Bana sormuş olacaktır olursanız, bu listemizin en kötü oyunu kesinkes bu oyun bileğil. Lakin bir oyunun listemizin en nihayetinde olması gerekiyor. Bu noktada katmıza çısoy dert şu, bu serinin anne oyunlarından tek tanesi oynanmayacak seviyede, berbat bir halde bileğildi.

Balon oyunu oyna, balon patlatma oyunu ve oyun oynamak dâhilin tıklayınız. Balon patlatma oyunu herkesin önemli beğeniyle oynadığı bir oyun, balon oyunu dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor.

Son Zaman Haberi

Kendi sosisli sandviç teamülini kur! Müşterilerinin siparişlerini düzen ve elinden geldiği derece çok nokta kazanmaya çalış!Papa's Hot Doggeria

Bu sitede gezinmeye devam ederek veya bu düşünceı tarayıcı ayarlarınızda herhangi bir tadil yapmadan kapatarak çerezler kullanacağımızı ikrar etmiş oluyorsunuz.

Etiketler : balon oyunu oyna en sevilen oyunlar balon patlatma balon oyunu sevilen oyun sıralaması balon oyunu oynama

Birbirinin aynı olan dü Mahjong taşını eşleştir. Bir taş en azcaından bir istikametünden bariz olmalı.Mahjong Link

Ayak topu oyunları, önemsiz eke demeden adamların en çok rağbet gösterdiği oyunlardır. Ayak topu'da kendi içerisinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Laf konusu oyun olduğunda bunu elan düzgün anlıyoruz. Öyle ki bizim kocaoğlanrdığımız alt kategoriler ortada maç, Bu web sitesinde bir göz atmak frikik, penaltı, kaleci oyunları kabilinden kategoriler bulunuyor.

Son dakika: Çeyrek zer fiyatları bugün ne denli kaç tl? Tam gram çeyrek değerli fiyatları 7 Ekim

Çok sevilen oyun alpı bebek Barbie yeni oyununda bizleri bir zaman üzecek. Bahçede oynarken ağabeyç dalında gördüğü kediyi soldurmak isterken dalın kırılması ile çdüzenıların arasına düşen bebek Barbie çok kötü bir şekilde yaralanacak. Vücuduna çkızılı parçaları batan, çeşitli yerlerinde çizikler oluşan, kolunda ve dağinde kırıklar meydana mevrut çağa Barbie'yi çabucak sağaltma altına cebin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *